Aby to dobře dopadlo
Přihlásit se
·
Přidat svou firmu
·
·
Zadat poptávku

Garance NejZóny

Abyste nepřišli o své peníze.

Získáte lepší nabídky

Kvalitní dodavatelé si zakázky vybírají stejně jako vy si vybíráte dodavatele. Garance je pro ně signál, že jejich dobře odvedená práce bude řádně zaplacena. Proto garance zvyšuje šanci, že Vám dají nabídku.

Jistota dodání

Vaše peníze uvolníme teprve, až k tomu dáte souhlas. Nikdy tak nepřijdete o peníze pokud vaše objednaná služba nebyla v pořádku dodána.

VIP servis

Poptávkám s Garancí věnujeme maximální péči. Víme, že tyto poptávky musí dopadnout dobře a jsme vždy připraveni Vám pomoci.

Proč chtějí Garanci i dodavatelé?

Jistota platby

I dodavatelé se bojí, že jim zákazník nebude chtít zaplatit, nebo bude platbu zdržovat. S Garancí mají dodavatelé jistotu, že peníze jsou již bezpečně v úschově Nejzóny a ihned po dodání služby mohou být vydány.

Neztrácejí čas

Prostudovat si požadavky zákazníka a vypracovat mu pořádnou nabídku na míru stojí dodavatele čas. S Garancí mají jistotu, že zákazník je skutečně připraven utratit peníze a nejde pouze o průzkum cen na trhu.

Férové hřiště

I dodavatelé oceňují, že v případě sporů mají možnost využití nezávislého arbitra a v jednání se zákazníkem jsou si tak obě strany rovny.

Garance přináší výhody oběma stranám.
Snažíme se o rovnováhu.

Jak to funguje?

 1. Objednání služby Garance

  Máte 2 možnosti, kdy službu Garance objednat:

  1. Ve chvíli zadávání poptávky. Tak si zajistíte, že vaše poptávka bude pro dodavatele atraktivnější a získáte nabídky od těch nejlepších.
  2. Ve chvíli, kdy již máte nabídky od dodavatelů a chcete si nějakou vybrat. Službu Garance lze objednat i později, i když jste ji nevyužili v prvním kroku. Pokud již nějaké nabídky máte a pro realizaci zakázky chcete mít garanci dodání, stačí Garanci objednat při výběru dodavatele.
 2. Úschova peněz

  Podmínkou získání Garance je realizace převodu peněz mezi Vámi a dodavatelem přes naši úschovu. Tedy po objednání služby Garance (ať u při vytváření poptávky, nebo při výběru dodavatele) je nutné, abyste určenou částku (viz níže) převedli online platbou nebo složenkou na účet služby Nejzona.cz. Teprve po převodu peněz do úschovy získá vaše zakázka Garanci a jako garantovanou ji uvidí i dodavatelé.

 3. Stanovení výše úschovy

  Dodavateli musí být přes naši úschovu převedena celá částka, nicméně nemusí se celá převádět najednou a dopředu. U větších zakázek bude nastaven kalendář plateb, který lze po domluvě upravit. U zakázek menšího rozsahu bude zpravidla vyžadováno vložení celé částky do úschovy najednou.

 4. Uvolňování peněz dodavateli

  Uvolňování peněz probíhá přes náš systém a je plně ve vaší režii. Až vám dodavatel dodá kompletní objednanou službu, můžete dát okamžitě příkaz k uvolnění platby. Pokud bude výsledná sjednaná cena služby (potvrzená Vámi i dodavatelem) nižší než úhrn peněz převedených do naší úschovy, pak vám bude rozdíl vrácen zpátky. Pokud bude peněz v úschově méně, je nutné ještě před převedením převést do úschovy další peníze pro dorovnání výsledné částky.

 5. Platba záloh dodavateli

  V některých případech může dodavatel požadovat vyplacení zálohy dopředu. V takovém případě zadá požadavek do systému a vy v systému potvrdíte částečnou platbu ve prospěch dodavatele.

Časté otázky

Potřebujete poradit?

info@nejzona.cz
od 9:00 do 17:30
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele