Přehled nabízených programů pro firmy

Registrací získáte na 30 dní zdarma placené funkce na úrovni programu Active.
Pak si vyberete placený program nebo bezplatný Free program.

Registrace firmy

   
Nejvýhodnější
Vyplatí se od 6 zakázek po 20.000 Kč / rok
Plus
   
 
Premium
Active
Free
Jistina *
14 400 Kč 4 800 Kč 2 400 Kč 0 Kč
Jistina je složený kredit na účtu firmy v systému. Odečítají se z ní provize k úhradě. Pokud jistina klesne pod polovinu základní částky (dle aktuálního programu), je třeba jistinu během 2 týdnů opět navýšit na výchozí úroveň.

Jistina je vratná. Pokud se firma rozhodne ukončit spolupráci, 6 měsíců od tohoto ukončnení a poslední nabídky je nespotřebovaná jistina vrácena. Během 6 měsíční lhůty může však ještě dojít k odečtení provizí, které vyplývají z nabídek firmy vložených před ukončením programu.
Více detailů

Jistina je pro server způsobem zajištění, že provize jsou skutečně uhrazeny.
Podíl na objemu zakázek
6x
více než Free
6x
více než Free
3x
více než Free
10%
z objemu zakázek,
omezené nabídky
Platící partneři dostávají velký objem zakázek
Vyšší programy přinášejí větší objem poptávek, než programy nižší. Zatímco firma bez programu (Free) dostane jednu poptávku, firma s programem Plus jich ve stejné lokalitě a profesi dostane 6.

Preferujeme dlouhodobé a aktivní partnery, kteří stejně jako my do zajistění poptávek investují.

Na objem zakázek má také vliv historická úspěšnost firem v systému a již zaplacené provize. Pro nové firmy je důležité objednat alespoň program Active, aby si zajistily přísun poptávek.
Zařazení do 1. vlny
poptávek
Check sign Check sign Check sign None sign
Poptávky neposíláme všem firmám najednou, ale postupně tak, aby každá poptávka získala ideálně 3-5 nabídek. Vyšší programy zajistí, že firmy dostávají poptávku dříve. Ostatní mohou poptávku také dostat, ovšem často je to až později, pokud poptávka nemá dostatečný počet nabídek.
Prioritní přístup
k velkým poptávkám
Check sign Check sign None sign None sign
U velkých poptávek je ještě kritičtější, aby byly realizovány dlouhodobými partnery a dopadly úspěšně. Proto u velkých poptávek preferujeme firmy s programem Plus a Premium.
Provize
z částky do 300 000 Kč
3%
4%
5%
7%
Provize
z částky nad 300 000 Kč **
0%
1%
1%
1%
Procento provize se liší podle aktivovaného programu. Čím vyšší program, tím nižší provize se platí. U každé nabídky, kterou firma vložila, je vidět procento provize, se kterou nutno počítat. Při koupi programu je program aktivován a plně funkční až v okamžiku přijetí platby systémem. Tehdy se sníží procento provize u nově vkládaných nabídek. Dříve vložené nabídky nesou procento platné z okamžiku vložení nabídky.

Kalkulačka provizí
Měsíční poplatek
(v měsíci s uhrazenou provizí)
0 Kč
0 Kč
0 Kč
None sign
Aktivní firmy platí pouze provize za realizované zakázky a neplatí poplatky
Měsíční poplatek
(v měsíci bez uhrazené provize)
800 Kč
400 Kč
200 Kč
None sign
Fixní předplatné jsme zrušili. Firma, která v daném měsíci má vystavenou fakturu na provizi, nic kromě provize neplatí. Chceme zvýhodnit dlouhodobě aktivní a poctivé firmy.

Firmě, která v měsíci žádnou poptávku nevyfakturuje, se z jistiny odečte měsíční poplatek.
Poplatek představuje částečnou úhradu hodnoty, kterou vkádáme do získávání a zasílání poptávek vybrané skupině firem. Preferujeme výkon a realizované zakázky. Poplatkem chceme pomoci tomu, aby firmy dávaly konkureční nabídky a zároveň své nabídky pečlivě dotahovaly, protože poptávky nejsou zdarma.
Objednat Objednat Objednat
Všechny částky v tabulce výše jsou uvedeny bez DPH.

* Při poklesu jistiny pod 50% je třeba jistinu doplnit na původní výši. Jistina je plně vratná 6 měsíců od ukončení spolupráce.
** Provize se počítá základní sazbou z částky do 300.000 Kč a sníženou sazbou z částky nad 300.000 Kč.


Zavřít kalkulačku

Kalkulačka provizí

Vyberte si nejvýhodnější
program
Arrow
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace