Inzerce na portálu NejZóna.cz (dříve NejŘemeslníci.cz)

NejZóna.cz je on-line tržiště, které spojuje poptávky zákazníků s nabídkami osvědčených firem podle referencí předchozích zákazníků. Původně působila NejZóna jako NejŘemeslníci.cz, kteří nashromáždili přes 50.000 referencí firem a překročili hranici 400.000 návštěv měsíčně.

V roce 2017 rozšiřuje NejZóna záběr svých služeb i mimo stavební a řemeslné firmy. Přesto jsou NeŘemeslníci stále největší službou v rámci NejZóny a z hlediska inzerce je stále nejvhodnější inzerci cílit tímto směrem.

Statistiky portálu

1.000.000
zobrazených stránek za měsíc
74% uživatelů ve věku
24-44 let (56% muži)
400.000
návštěv
250.000
unikátních návštěvníků měsíčně
(zdroj Google Analytics)
Cílová skupina

Skvělá cílová skupina

Návštěvníky portálu NejZóna jsou vzhledem k nejnavštěvovanější službě v podobě NejŘemeslníků především zákazníci, kteří aktuálně řeší otázky související s bydlením. Od služeb architektů, přes samotnou stavbu či rekonstrukci až po realizaci zahrady.

Nabízíme všechny řemeslné profese, doslova od podlahy po střechu. Uživatelé oceňují, že najdou služby jak pro menší zakázky, jako je výměna baterie nebo drobné práce hodinového manžela, tak až po kompletní stavbu rodinného domu na klíč.

Se systémem pracují pravidelně také řemeslníci a stavební firmy. Na portálu je jich celkem evidováno 30.000 a tvoří také významnou část návštěvnosti a významnou cílovou skupinu.

Pro koho je inzerce na portálu NejZóna.cz vhodná?

Inzerce je ideální pro firmy poskytující výrobky související s bydlením.

Chceme, aby reklama byla užitečná pro zákazníky, o nichž víme, že se právě nyní zabývají svým bydlením. Víme také, že efektivita dobře zacílené reklamy je podstatně vyšší, než v masových médiích, kde o vyhranění zákazníka ani o jeho aktuální situaci nejsou dostatečné informace. Vzhledem k našemu inovativnímu duchu také rádi pomáháme zviditelňovat nové výrobky a akce související s jejich uvedením na trh.

Naše reklamní služby se již osvědčily například pro významné výrobce a prodejce stavebnin, sanity, oken, elektroinstalačního materiálu apod.

Ceny inzerce

Záleží na rozsahu, četnosti a časovém rozložení kampaně.

Potřeby každého inzerenta jsou rozdílné a mají plnit i rozdílné cíle. Proto preferujeme individuální přístup ke tvorbě Vašich reklamních kampaní a to i z hlediska ceny.

Bannery jsou nabízeny ve formátech fullbanner (468x60px), footer (200x100px + 60 znaků odkaz) a square (250x250px) Technické detaily formátů najdete na druhé straně.

Maximální efektivnosti dosahujeme tím, že tvoříme Vaše reklamní kampaně tzv. „na míru”.

Proto je možný i mix formátů fullbanner, square a footer. Zároveň je možné dodat až 3 kreativy pro jednotlivé formáty, které jsou vyhodnocovány a průběžně úspěšnější kreativy zobrazovány častěji.

Pro rozsáhlé kampaně jsme schopni jako bonus poskytnout:

  • PR článek na blogu
  • Propagace článku či produktu na facebookové stránce facebook.com/NejRemeslnici s 40.000 fanoušky
  • Upoutávka v pravidelném newsletteru
  • Zajištění soutěže pro uživatele
Bannerové ceny

CENY BANNEROVÉ REKLAMY SE POHYBUJÍ OD 250 - 350,- KČ/CPT.

Unikátní vlastnosti portálu

Inovativní řešení založené na referencích a poptávkách, rozesílaných firmám podle jejich reputace a kvality, NejŘemeslníkům přineslo kladné ohlasy nejen mezi uživateli, ale i u odborné internetové komunity (1. místo WebExpo Startup Show 2009, vítěz Seedcamp Prague 2010, 2. místo Křišťálová lupa 2010 v kategorii Dobrej nápad).

Kladný ohlas má portál NejZóna se službou NejŘemeslníci i u zůčastněných firem, které oceňují možnost prezentovat svou zákazníky ověřenou kvalitu a zároveň získávat zakázky ve výkonostním systému, kde platí za konkrétní získané zakázky, nikoli jen za pouhou prezentaci.

NejZóna je pozitivně vnímaným portálem, protože poskytuje jasnou hodnotu zákazníkům i firmám a je vnímána jako nástroj kultivující prostředí firem, díky informacím o jejich kvalitě.

Kontaktujte nás!
Domluvíme vhodnou nabídku.
Kontakty
tel: +420 778 765 797

Formáty Reklamy

Umístění reklamy
Kontaktujte nás!
Domluvíme vhodnou nabídku.
tel: +420 778 765 797

Potřebujete poradit?

info@nejzona.cz
od 9:00 do 17:30
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace